Fotogalerie    |    O portálu Zlatá města    |    Inzerát zdarma    |    Jak inzerovat?    |    Kontakt


J+K klempířské práce, Mariánské Lázně

J+K klempířské práce, Mariánské Lázně

Naše firma působí v Mariánských Lázních od počátku devadesátých let a specializuje se na nové střechy, pokládku střešních krytin i rekonstrukce a opravy střech. Dle přání zadavatele pokládáme na střechy všechny druhy střešních krytin, vyrábíme a montujeme veškeré klempířské prvky. Součástí našich služeb jsou tesařské práce a drobnější zednické práce. Provádíme kompletní rekonstrukce střech panelových domů.
EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

EDIP s.r.o. - dopravní inženýrství

Česká firma EDIP s.r.o. byla založena v roce 2003. Má pobočky v Liberci, Mariánských Lázních a Plzni. Její činností je obor dopravní inženýrství v celé jeho šíři: dopravně inženýrská posouzení, dopravní průzkumy, bezpečnostní audity a inspekce pozemních komunikací, návrhy opatření ke zvýšení bezpečnosti dopravy, kapacitní posudky křižovatek, generely všech druhů dopravy apod. Firma je řešitelem řady výzkumných projektů Národního programu výzkumu Ministerstva dopravy. Zpracovává technické podmínky a normy pro navrhování pozemních komunikací a jejich posuzování.

 CODY-TEC - Ing. Pavel Kodýtek - TECHNICKÉ DOZORY STAVEB

CODY-TEC - Ing. Pavel Kodýtek - TECHNICKÉ DOZORY STAVEB

Základním předpokladem dobrého rozpočtu je pečlivě a zodpovědně zpracovaný výkaz výměr. Je to práce, ve které se snažím uplatnit své odborné znalostí z oblasti stavebnictví - teoretické (čtení stavebních výkresů, uživatelská znalost potřebného SW apod.), tak i praktické (postup technologie výstavby, znalost stavebních materiálů, atd.).Problémy s kvalitou v ČR téměř nikdy nemají zahraniční investoři, kteří si tvrdě hlídají kvalitu prostřednictvím dobrého technického dozoru. Rozsah prácí, které obvykle vykonávám: věcná kontrola dodávky výrobků, prací a služeb, kontrola časového průběhu prací, finanční kontrola, zajištění podmínek pro průběh a ukončení prací

Ve firmě STRAITEN se soustředíme na nabídku širokého sortimentu kvalitního nábytku s vyjímečným designem za přijatelné ceny.

Ve firmě STRAITEN se soustředíme na nabídku širokého sortimentu kvalitního nábytku s vyjímečným designem za přijatelné ceny.

Firma STRAITEN byla založena s vizí pro rozsáhlý sortiment nabídky nábytku, který je vysoké kvality za přijatelné ceny. Soňa Neumann je zakladatelkou a ředitelkou celé firmy. Jejím přáním je, aby zákazníci byli plně spokojeni s nabízenými produkty, které dodáváme jak od místních, tak i zahraničních dodavatelů.
Cestovní agentura TOUR CENTRUM

Cestovní agentura TOUR CENTRUM

Jako smluvní autorizovaní prodejci Vám nabídneme nejrůznější typy zájezdů a pobytů více jak 200 cestovních kanceláří našich, německých či rakouských CK.
PENZION POLÁRKA

PENZION POLÁRKA

PENZION POLÁRKA
Pokud hledáte ve městě Mariánské Lázně ubytování na klidném a tichém místě je penzion Polárka pro Vás to správné ubytování. Nabízí Vám ubytování přímo v lázeňském parku a zároveň nedaleko od středu města Mariánské Lázně. Nově vybudovaný a zařízený lázeňský pokoj nebo apartmán vybavené sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou, televizí se satelitem, a dalším příslušenstvím Vám každý den poskytne výhled na lázeňský park nedaleko od Rudolfova pramene kam pohodlně dojdete po stezce začínající u penzionu.
Klášter premonstrátů Teplá

Klášter premonstrátů Teplá

Na řece Teplé, v Tepelské vrchovině na západě Čech leží nedaleko Mariánských Lázní město a klášter Teplá. Již na začátku 12. století bylo na tomto místě pravděpodobně slovanské hradiště a roku 1385 byla osadě Teplá přidělena městská práva. Teplá je ale proslulá především premonstrátským klášterem, který zde v roce 1193 založil český šlechtic Hroznata, aby do něj vzápětí povolal premonstrátské řeholníky z pražského Strahova. Hroznata pocházel z významného šlechtického rodu a zastával funkci velitele hraničářů na tepelsku a chodsku.
Firma IRIKO spol.s.r.o. - lešení pro Vás

Firma IRIKO spol.s.r.o. - lešení pro Vás

Pronájem pojízdného věžového hliníkového lešení BOSS včetně dopravy.Pronájem, montáž a demontáž fasádního pozinkovaného rámového lešení SPRINT a LAYHER BLITZ i trubkového lešení.Montáž a demontáž lešení všeho druhu.Lešenářské práce na klíč včetně dopravy po celé ČR.Odborná poradenská činnost v oboru lešení vč. rozpočtu nákladů na lešení.
Kamenný královský hrad Loket

Kamenný královský hrad Loket

Kamenný královský hrad Loket, více jak 800 let staré sídlo, tyčící se na žulovém masívu, který obtéká řeka Ohře. Byl založen pravděpodobně jako pohraniční pevnost. Hrad sloužil králům, rodům Šliků a pánům z Plavna, loketským měšťanům a v 19. a 20. století také jako vězení. Krátce po roce 1989 byl otevřen pro veřejnost, prohlídková trasa vede přes expozice porcelánu, archeologii, muzeum zbraní až po prostory bývalé věznice, kde je nyní působivá a autentická výstava útrpného práva.
Studio IO Mariánské Lázně

Studio IO Mariánské Lázně

Nabídka služeb STUDIA zahrnuje kompletní program kosmetického ošetření kosmetikou Biologique recherche a Biodroga, masáže, kadeřnické služby vlasovou kosmetikou WELLA a L'OREAL, laserové terapie, pedikúru, manikúru, depilace, dále pak saunu, perličkové koupele. V neposlední řadě Vám rádi provedeme profesionální tetování či piersing.

Solná jeskyně Salina Mariánské Lázně

Solná jeskyně Salina Mariánské Lázně

Solná jeskyně je relaxačním a inhalačním místem postaveným z 250 millionu let starých solních balvanů pocházejících z Pákistánu (Himalaje), soli Mrtvého, Baltického a Černého moře. V prostorách solní jeskyně najdete ideální mikroklíma, které má velký vliv na psychiku a zdraví člověka. Je porovnatelné s mořským mikroklimatem, jak říkají odborníci, nebo ho můžeme porovnat i s opravdivou solnou jeskyni hluboko pod povrchem naši země.

Společnost Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Společnost Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Vitejte na strankach Spolecnosti Fryderyka Chopina v České republice, která každý rok v srpnu pořádá již tradiční festival Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních. V rámci festivalu vystupují přední čeští a světoví interpreti, kteří přednášejí nejen skladby Fryderyka Chopina, ale i dalších známých skladatelů. Během festivalu můžete navštívit i doplňkové akce, jako např. výstavy, sportovní klání apod., nebo můžete během celého roku navštívit Dům Chopin, kde naleznete trvalou výstavu věnovanou Fryderyku Chopinovi – jeho životu a pobytu v malebných západočeských lázních – v Mariánských Lázních.

Jezdecký klub Mariánské Lázně

Jezdecký klub Mariánské Lázně

Jezdecký klub Mariánské Lázně pod vedením Ondřeje Nágra – národního stavitele parkurů, cvičitele, trenéra – nabízí služby v oblasti chovu koní a jezdectví: ustájení koní, výcvik a přípravu skokových koní, trénink jezdců, chov koní a připouštění klisen. Obchodní stáj Jezdeckého klubu Mariánské Lázně nabízí koně na prodej a poradenství v oblasti nákupu a prodeje koní.
Městské Muzeum Mariánské Lázně

Městské Muzeum Mariánské Lázně

Jednu z dominant Goethova náměstí v Mariánských Lázních tvoří klasicistní budova městského muzea. Dvoupatrový klasicistní dům (čp. 11) byl postaven v roce 1818 jako penzion pro lázeňské hosty a pojmenován „U zlatého hroznu“. Dochovaná původní architektonická podoba tohoto domu dokládá stavební styl města v jeho počátcích. K využití budovy jako muzea došlo však až později, v roce 1953 a od té doby prošlo městské muzeum různými proměnami až do své dnešní podoby.
Apartment Barbara

Apartment Barbara

Byty se nachází ve velmi krásné a klidné vilové části Mariánských Lázní v těsné blízkosti parků a areálu kolonády Ferdinandova pramene. Pouhých 15 minut chůze Vás dělí od lázeňského centra, kolonády, Nových Lázní. Vkusně a příjemně zařízené apartmány jsou vybaveny vším potřebným pro Váš příjemný a ničím nerušený pobyt. Skládají se ze samostatné ložnice se dvěmi lůžky, obývací části (možnost 2 přistýlek) s kuchyňským koutem, samostatného WC a koupelny.

Počasí
Mariánské Lázně

In-počasí

Zlatá města © 2020 V 16 zlatých městech našeho portálu najdete celkem 611 inzerátů v 98 kategoriích.

Zlatá města ... to nejlepší z českých měst

www.zlatebrno.cz  |  www.zlateceskebudejovice.cz  |  www.zlatyceskykrumlov.cz  |  www.zlatedomazlice.cz  |  www.zlatefrantiskovylazne.cz  |  www.zlatyhradeckralove.cz  |  www.zlatycheb.cz  |  www.zlatekarlovyvary.cz  |  www.zlatyliberec.cz  |  www.zlatemarianskelazne.cz  |  www.zlataolomouc.cz  |  www.zlataostrava.cz  |  www.zlatepardubice.cz  |  www.zlataplzen.cz  |  www.zlatajepraha.cz  |  www.zlateznojmo.cz

Květiny, kytice, dárkové poukazyDoručování květin a dárků

webdesign Vendys graphics